• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0850 532 1 522
Hayalinizdeki tatile uygun uçak bileti ile başlayın.

İzmir - Antalya Uçak Bileti Al

İzmir Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Şehir Merkezinden Adnan Menderes Hava Limanına Nasıl Gidilir

Havalimanına ulaşım için birden çok alternatif vardır. Belediye otobüsleri, (ESHOT)  havaş, otobüsleri metro, kişiye özel araç kiralama ve taksi ile mümkündür.

ESHOT 200 nolu hat ile Mavi şehir - Havalimanı 202 nolu hat ile Alsancak Cumhuriyet Meydanı - Havalimanı 204 nolu hat ile izotaş (Bornova, metro, otogar)  Havalimanı ulaşım sağlanmaktadır. Havaş otobüsleri ile Çeşme – Havalimanı / Karşıyaka, Mavi şehir – Havalimanı ayrıca Manisa – Havalimanı ve Aydın – Havalimanı seferleri yapılmaktadır. 24 saat hizmet veren toplu taşıma araçları ile İzmirlilere gece yarısından sonrada havalimanına ulaşım olanağı sağlanmaktadır.

Şehir merkezinden Metro Güney Aksı ile Havalimanına ulaşım imkanı vardır. Metro güzergâhı Halkapınar, Alsancak, Kemer, Şirinyer, Koşu, İnkılap, Semt Garajı, Esbaş, Gaziemir, Sarnıç, Adnan Menderes Havalimanı İç hatlar terminali istasyonundan sonra Torbalıda son bulmaktadır.

Şehir merkezinden Adnan Menderes Hava Limanına Taksi ile 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz fakat bu biraz pahalı olabilir.

Araç kiralama ile de Şehrin istediğiniz yerinden Adnan Menderes Hava Limanına ulaşım sağlamanız mümkündür. Rahat bir ulaşım sağlamak isteyen yolcuların tercih edeceği alternatif uygulamadır.

Adnan Menderes Hava Limanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir

Adnan Menderes Hava Limanından Şehir merkezine ulaşım için birden çok alternatif vardır. Toplu taşıma araçları havas otobüsleri, metro, kişiye özel araç kiralama ve taksi ile mümkündür.

Toplu taşımada Eshot Belediye otobüsleri ile havalimanından Şehrin bir çok noktasına ulaşım imkânı vardır.

200 Havalimanı – Mavi şehir / 202 Havalimanı – Alsancak / 204 Havalimanı – İzotaş hatlarıdır.

Havaş Otobüs hatları ile de Şehir merkezine ve komşu illere ulaşım imkânı vardır. Havalimanı – Çeşme / havalimanı – Karşıyaka, Mavi şehir’ e ulaşım imkânı vardır. Ayrıca Havalimanı – Manisa / Havalimanı – Aydın’ a ulaşım imkânı da vardır. Bu hatlar 24 saat hizmet vermektedir.

Adnan Menderes Hava Limanından Şehir merkezine Taksi ile 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz fakat bu biraz pahalı olabilir.

İzmir - Antalya Uçak Bileti

ucuz uçak bileti

fırsatları, abone ol!
E-Mail adresiniz
İsim
Soyisim
»
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:

İptal - İade ve Değişiklik işleleriniz için 0850 532 15 22 nolu telefon üzerinden Haftaiçi 09:00 - 18:00 arası ve Cumartesi 09:00 - 14:00 arası diğer gün ve mesai dışında saat 23:00 'e kadar 0533 370 80 78 nolu nöbetçi telefonunu arayabilirsiniz. Uygun.com üzerinden yapılan tüm işlemler Tursab üyesi A Grubu ( Üye No: 9681 ) Seyahat acentası olan " ADMİN TOUR" tarafından yapılmaktadır.

© 2016 - Her hakkı saklıdır. Uygun.Com